ellu sallidLas jõulud ja headus kestab veel! Ellu sallid kinkisid meile elamusterohkeks suveks Läänemaa ja Kihnu soojad tekid, et meie laste ümber valitseks armastus ning kallite mudilaste hinge jääks suvine päikesepaiste veel kauaks soojendama.

Ellu sallid on naturaalsed õlasallid, mida kaunistavad meie maa armastatud mustrid. Ajalooliselt kaunistati sõbasid mustritega, mis väljendasid tundeid, unistusi ja soove. Usuti, et nii tekib vägi, mis kaitseb kandjat. Ellu sall on nii kaunis õlarätik, uhke voodikate kui ka soojendav tekk, millesse on kätketud Eesti rahvariiete mustrid ja sõba kandmise traditsioon.

Kutsume ka teid toetama projekti Päikeselaager, mis annab võimaluse nautida vähekindlustatud perede lastel põnevat suve. Heategevuslikku ettevõtmist saate toetada järgmiselt: annetades Tallinn Hansa Rotary Klubi MTÜ arveldusarvele EE972200221059664072 märksõnaga „Päikeselaager” või helistades numbrile 9001210. Ühe kõnega annetad 5 eurot, suurema summa annetamiseks võib helista veel mitu korda samale numbrile. Kuula kõne lõpuni, muidu annetust ei toimu.