Laupäeval, 13. oktoobril toimus Hilton Tallinn Park Hotellis heategevuslik Päikesegala, millel koguti raha Eesti vähekindlustatud perede lastele suvelaagrite korraldamiseks. Heategevusõhtuga koguti eesseisvaks suveks 26 465 eurot, mille eest saab laagrisse 204 last!

„Sooja südamega tänan meie Päikesegala külalisi, tänu kelle osalusele ja toetusele on meie Päikeselaagri projekt jätkusuutlik,” ütles Tallinn Reval Rotary Klubi president Egle Kask. „Iga lapsevanem soovib oma lapsele head. Mõnikord aga jääb võimalustest puudu. Märkame ja hoolime ning ulatame käe nende perede lastele, et nad saaksid kogeda elamusterohket suvelaagrit, kus peale uute kogemuste õpitakse ka teineteist abistama, austama ja luuakse uusi sõprussuhteid!”

Hilton Tallinn Park tegevjuhi Daniel Habersatteri sõnul on hea meel juba kolmandat aastat järjest Päikesegalat hotellis võõrustada. „Tallinn Reval Rotary Klubi on ellu kutsunud väga tänuväärse ettevõtmise, mis toob juba mitmendat korda vihmases oktoobrikuus kokku hulga heategijaid. On au ka Hilton Tallinn Parki nimel anda panus sellesse, et järgmisel aastal oleks taas võimalus vähekindlustatud perede lastel veeta tore ja seiklusterohke laagrisuvi.”

„Meie iga Päikeselaagri laps on nagu väike päike, kes peegeldab silmipimestavat sära, soojust ja valgust, mida jätkub meile kõigile!” kommenteerib Egle Kask.

Vaata Päikesegala galeriid siit 
Fotod Kalev Lilleorg