ANNETA

Ühe lapse laagrimaksumus seitsme toimeka päeva eest kokku on 145 eurot. Laagri meeskond on vilunud ja nõutavate kogemustega, lisaks särasilmsed vabatahtlikud.

Sihiks on üks terve laagrivahetus – 145 last. Nii palume Sinu toetust, et veelgi rohkemate laste unistused teoks teha!

Kõik firmad, kes toetavad Päikeselaagri projekti vähemalt ühe lapse osas (145 eurot) on võimalus edastada esitlemiseks ka oma logo. Samuti märgime ära ettevõtetest toetajad meie Facebooki Päikeselaagri lehel.

Tallinn Reval Rotary Klubi MTÜ on kantud tulumaksusoodustustega mittetulundusühingute nimekirja alates 01.07.2016

PÜSIANNETUS

Otsustades olla püsiannetaja, toetades Päikeselaagri projekti iga kuu kindla annetussummaga, saad selleks sõlmida oma kodupangas püsikorralduslepingu, millest on võimalik iga hetk oma internetipangas loobuda. Püsiannetuse suuruse ja selle laekumise kuupäeva valib annetaja ise ning summa laekub automaatselt kord kuus Tallinn Reval Rotary Klubi Päikeselaagri fondi.

Annetuse saad teha Päikeselaagri fondi kontole Tallinn Reval Rotary Klubi MTÜ EE 811700017003987838.

Aitäh, et hoolid ja annad oma panuse, et võimaldada lastele nädalane elamusterohke laagrisuvi !

ÜHEKORDNE ANNETUS

Päikeselaagri projekti on võimalik toetada ka ühekordse annetusega, tehes ülekande meie Päikeselaagri fondi Tallinn Reval Rotary Klubi MTÜ, EE 811700017003987838.

Nii nagu püsikorralduse puhul on ka ühekordse pangaülekandega annetades vajalik selgituseks kirja panna enda isikukood, et tuludeklaratsiooni esitamisel saaks teie annetuste andmed edastada automaatselt Maksuametile ning saaksite tulumaksu tagasi taotleda.

Aitäh, et hoolid ja annad oma panuse, et võimaldada lastele nädalane elamusterohke laagrisuvi !