Päikesegala 2019

9. novembril toimus Hilton Tallinn Park Hotellis pidulik Päikesegala. Sel korral juba viiendat korda! Tahame teid kõiki tänada, kes te aitasite meil järgmise suvelaagri raha koguda. Meie juubeligala oli lihtsalt nii võrratu, soe ja erakordne, et oleme tänulikkusest ja rõõmust sõnatud. See on meie suur südameprojekt!

Päikeselaager 2019

Päikesegala 2018

Laupäeval, 13. oktoobril toimus Hilton Tallinn Park Hotellis heategevuslik Päikesegala, millel koguti raha Eesti vähekindlustatud perede lastele suvelaagrite korraldamiseks. Heategevusõhtuga koguti 26 465 eurot, mille eest saab laagrisse minna 204 last.

Päikeselaager 2018

Viienda Päikeselaagri mahukas galerii on Teie ees! Oli siiras rõõm kogu nädala vältel näha laste õnnelikke nägusid ja kogeda koos uusi asju. Ja missuguse innuga viisid töötubasid ja spordivõistlusi läbi meie head koostööpartnerid. Nagu võluväel valmisid burgerid, martsipanist kujukesed, liblikad ja liivaskulptuurid ning õhtu lõpuks valmis igal rühmal uhke sünnipäevatort, mis üheskoos ära söödi. Samuti oli meil kõigil hea meel kohtuda laagris Päikeselaagri patrooni Marina Kaljuranna ja Lastekaitse Liidu presidendi dr. Ene Tombergiga. Veel kord suured tänud kõikidele kasvatajatele, toetajatele, koostööpartneritele ja Remniku noortelaagrile, kes te andsite endast parima tänavuse Päikeselaagri õnnestumiseks! Oleme tänulikud, rõõmsad ja väga õnnelikud!

Päikesegala 2017

Laupäeval, 7. oktoobril toimus Tallinn Hilton Park hotellis Tallinn Reval Rotary Klubi korraldatud heategevuslik Päikesegala, millel koguti raha Eesti vähekindlustatud perede lastele suvelaagrite korraldamiseks. Heategevusõhtuga koguti 2018. aasta lastelaagri korraldamiseks 30 000 eurot. Päikeselaagri eesmärk on saata igal suvel laagrisse vähemalt 220 last.

Päikeselaager 2017

Neljandat aastat järjest korraldatav Päikeselaager 2017 toimus tänavu 31.07 kuni 07.08. Laager oli väga edukas: päikeselisi ja tegusid täis päevi nautis 220 last Tallinnast, Kohtla-Järvelt ning Sillamäelt. Meie ja laste süda rõkkab rõõmust taaskohtumise üle ning positiivsetest emotsioonidest, mida koosveedetud nädal meile andis.
Suur aitäh kõigile, kes panid õla alla ja aitasid kaasa, et lapsed saaksid tõeliselt elamusterohke laagri! Täname kõiki meie häid koostööpartnereid ja toetajaid, kes andsid oma panuse laagri programmilise osa korraldamisel, laste toidulaua rikastamisel ja kes toetasid meid muude oluliste vahenditega. Neljas Päikeselaager oli tõeliselt elamusterohke ja väga vinge. Vaadake meie tegemisi galeriist ja varuge aega, sest pilte on palju. Head vaatamist!

Päikesegala 2016

15. oktoobril leidis aset Tallinn Hilton Park hotellis heategevuslik Päikesegala, millel koguti raha Eesti vähekindlustatud perede lastele suvelaagrite korraldamiseks.
Gala heategevusliku oksjoni tulu nagu ka kogu piletitulu läheb lastelaagrite korraldamiseks Peipsi ääres Lastekaitse Liidule kuuluvas Remniku laagris. Ainuüksi oksjonil kogutud raha eest saab järgmisel aastal laagrisse 197 last. Ühe lapse kohta maksab kaheksapäevane laager 120 eurot. Eelmisel suvel said selle võimaluse kokku 221 last Tallinnast, Kohtla-Järvelt ja Sillamäelt.
Galal esinesid The Ilves Sisters ja James Werts bänd. Õhtut juhtis Liina Randpere. Rotary heategevuslik gala toimus sel aasta teist korda.

Päikesegala 2016 seltskonna fotod

Päikesegala väärikas ja särav seltskond on teie ees. Head galerii nautimist!

Päikeselaager 2016

Kolmas Päikeselaager toimus sel aastal 15.-22. augustil Peipsi ääres Remnikul! Tänud kõigile, kes te panite oma õla alla ja aitasite lastele võimaldada ühe tõeliselt elamusterohke laagri! Laagri lustakas galerii on teie ees, head uudistamist!

Päikesegala ‒ võimalus teha head

28. oktoobril toimus Tallinna Lillepaviljonis heategevuslik galaõhtusöök, mille eesmärk oli koguda raha vähekindlustatud perede lastele suvelaagrite korraldamiseks. Heategevusliku õhtusöögiga, kus osales 200 inimest, koguti raha järgmiste lastelaagrite korraldamiseks. Õhtu tipnes heategevusliku oksjoniga, kus teenitud tulu ‒ 7600 eurot ‒ kanti 2016. aasta suvel toimuva Päikeselaagri fondi. Ainuüksi selle summa eest saab juba järgmisel suvel laagrisse 63 last. Päikesegala toimumisele aitasid kaasa Catering Service, Shishi, Silberauto, Advokaadibüroo Aivar Pilv, Fashion House, Liviko, Pernod Ricard, Blue Design Marion Isabel Varik, Eventech ja Stiilikanal. Oksjonit toetasid ehtekunstnikud Krista Lehari, Birgit Skolimowski ja Tõnis Malkov ning moekunstnikud Tiina Talumees, Katrin Kuldma ja Diana Denissova. Suured tänud Teile!

Päikeselaager 2015

Päikeselaagri heategevuskontsert "Meestelt naistele"!

08. märtsil toimunud Päikeselaagri heategevuskontsert, mille peaesinejaks oli Noorkuu ning lavale astusid ka Rahvusooper Estonia poistekoori vanem õppekoor Jaanika Kuusik'u juhendamisel. Õhtut juhtis Tauri Tallermaa. Üritusega koguti 30'ne vähekindlustatud pere lapse saatmiseks vahvasse suvelaagrisse. Fotograaf - Terje Lepp.

Päikeselaager 2014

See on väga väike osa meie tegemisest, kuid loodetavasti näete piltidelt kui tore meil oli :)