Eesti tippmoeloojate Aldo Järvsoo, Tiina Talumehe ja Kirill Safonovi loodud fantaasiaküllased üheksa õhtukleiti, mida moesõbrad mäletavad Magnumi „Vabasta endas kiskja“ jäätisekunsti kleitide ning illustratsioonide näitustelt Tallinnas, Pärnus ja Tartus, lähevad nüüd heategevuseks müüki.

Kleite saab endale soetada 15. oktoobril Hilton Tallinn Park Hotellis toimuval pidulikul Päikesegalal, mida korraldab Tallinn Reval Rotary Klubi. Kleitide müügist  – nagu ka kogu õhtu jooksul saadud tulust – toetatakse puudust kannatavate perede lastele 2017. aasta Päikeselaagri korraldamist. Tegemist on ainulaadse võimalusega soetada endale kordumatut disainerloomingut kohe algavaks pidulike ürituste hooajaks ning samal ajal anda oma panus laste hüvanguks.

Galaõhtul toimuval heategevuslikul oksjonil saab lisaks kleitidele soetada endale ka teisi hoolikalt valitud kunstiteoseid, sealhulgas kunstik Anna Litvinova kohapeal valmivat ainukordset maali. Üritust juhib Liina Randpere, kauni muusika eest hoolitsevad The Ilves Sisters ja James Werts bänd.

Heategevuslikule oksonile minevad Eesti tippmoeloojate kleidid on inspireeritud Magnumi jäätise „Vabasta endas kiskja“ kampaaniast, kus moodsas linnadžunglis kohtuvad mänguline kunst ja kaunid kleidid. Kleitide värvigamma, luksuslikud kaunistused, tikandid ja pärldetailid ning plisseerkangaste ja voogava siidi võluv tekstuur on inspireeritud Magnum Double jäätise rikkalikest maitsetest ning karamelli- ja shokolaaditoonidest.

Rohkem infot Päikesegala kohta leiab siit